O Nas

Emink.pl – modnie i stylowo

Jesteśmy grupą ludzi, którzy z modą żyją za pan brat. Mamy doświadczenie zawodowe w sferze internetowej, dlatego nic co w sieci nie jest nam obce 😉 . Zajmujemy się doradztwem w zakresie mody i estetycznego wyglądu. Jesteśmy także wirtualnym katalogiem mody, zawierającym najciekawsze propozycje sklepów internetowych. Na naszej stronie czynnie prowadzony jest blog modowy zarówno dla Pań jak i Panów. Na blogu znajdują się wszelkiego rodzaju porady, jak wyglądać dobrze na daną okazję oraz propozycje oryginalnych stylizacji, opartych na najnowszych trendach.

 W dzisiejszych czasach, gdzie estetyka znajduje się na wysokim poziomie coraz więcej osób poszukuje porady modowej oraz konkretnych ubrań w internecie. W szerokiej gamie sklepów internetowych ciężko jest znaleźć konkretną część garderoby. Chcielibyśmy, aby najciekawsze propozycje znajdywały się w jednym miejscu. Emink.pl jest właśnie takim miejscem. Można znaleźć u nas szeroką gamę produktów odzieżowych podzielonych na kategorie, dzięki czemu znalezienie konkretnego ubrania staje się łatwiejsze i szybsze. Chcemy, by nasi klienci dali ponieść się modzie !

Emink.pl służy także doradztwem. Można skontaktować się z nami z każdym modowym problemem. Staramy się znaleźć najtrafniejsze rozwiązania, mając na uwadze Państwa sylwetkę oraz możliwości finansowe.

Decydując się na korzystanie z naszych usług muszą Państwo liczyć się z tym, że Wasze podejście do mody zmieni się na lepsze nieodwracalnie. Podążamy za trendami, ale naszym priorytetem jest dobry gust.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok